Zarezerwuj teraz
Sprzężenie zwrotne
Przekaż informację zwrotnąVandaag met vrienden voor de eerste keer gegeten. Het was erg lekker en heel gezellig. Komen zeker weer terug. Service: Dine in Food: 4 Service: 4 Atmosphere: 5
Het eten was prima, maar wat een herrie binnen, daar moet iets aan gedaan worden. Ik bedoel dempend materiaal, iedereen zat te schreeuwen, anders versta je jezelf niet eens. Service: Dine in Maaltijdtype: Diner Prijs per persoon: €40–50
Overvol restaurant. Heel veel geluid van hard pratende en schreeuwende bar bezoekers, waardoor je elkaar niet meer kunt verstaan. Hoofdgerecht was lauw en daardoor minder smaakvol. Service: Dine in Meal type: Dinner Price per person: €60–70 Food: 3 Service: 3 Atmosphere: 2
Nog geen eet ervaring maar om zo even wat te drinken, top tent. Zeer vriendelijke en gastvrije medewerkers
Altijd gezellig, eten is heerlijk en personeel heel vriendelijk! Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5